2015/04/20

X Targi Pracy w Szczecinie. Warto być!


Data: 23 kwietnia 2015 (czwartek), godz. 9:00-15:00
Miejsce: Szczecin, Hala Sportowa Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Sowińskiego 1
Organizator: Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego
Więcej o imprezie na: www.targipracy.szczecin.pl

Szukasz pracy, stażu, praktyk? Zamierzasz zmienić dotychczasowe zajęcie? A może chcesz po prostu porozmawiać z przedstawicielami różnych firm, by móc lepiej zaplanować ścieżkę swojej kariery i rozwoju? Najbliższa okazja nadarzy się już w czwartek 23 kwietnia 2015 r.

W Szczecinie odbędzie się X edycja Targów Pracy Pomorza Zachodniego organizowanych przez Polską Fundację Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Impreza co roku przyciąga kilkudziesięciu wystawców z konkretnymi ofertami pracy zarówno dla studentów, absolwentów jak i osób szukających odmiany w swoim życiu zawodowym.

Podczas Targów będzie można spotkać się z nie tylko z firmami reprezentującymi różne specjalności (np. DGS Poland, Bridgestone Stargard, Tieto Poland, Cargotec Poland, Metro Services PL), ale także służbami mundurowymi zachęcającymi do wstąpienia w ich szeregi. W tegorocznej edycji Targów pojawią się firmy m.in. z branży finansowej, informatycznej, handlowej czy produkcyjnej. Swoją reprezentację będą miały również agencje pośrednictwa pracy, także z zagranicy.

Osoby zainteresowane autorozwojem i podniesieniem swoich kwalifikacji będą miały możliwość zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń oferowanych przez różne instytucje, lub wziąć udział w ciekawych wykładach (np. „Usługi urzędów pracy i zasady pozyskiwania dotacji na uruchomienie własnej działalności gospodarczej”, „Poszukiwanie pracy w branży IT… nie tylko dla osób z wykształceniem technicznym”)

Wystawcy tegorocznej edycji Targów Pracy będą mieli do zaproponowania łącznie kilkaset ofert pracy, staży i praktyk zarówno dla poszukujących pierwszego doświadczenia zawodowego, jak i wykwalifikowanych specjalistów.

Nie przegap tej okazji, przyjdź na Targi Pracy!
Projekt współfinansowany ze środków Miasta Szczecin.
UA-44028279-1