2014/10/04

Staż zagraniczny – ile to kosztuje

Chcesz wyjechać i rozpocząć swoją karierę poza granicami Polski, ale boisz się, że koszty utrzymania mogą przekroczyć Twoje możliwości?

Teraz już nie musisz się o to martwić. Z myślą o użytkownikach portalu Feender.com przygotowaliśmy analizę uwzględniająca koszty utrzymania w wybranych europejskich miastach i porównaliśmy je do polskich warunków.

Wszystkie miasta wybraliśmy na podstawie wcześniejszych deklaracji naszych użytkowników, którzy w ankietach wpisywali swoje wymarzone europejskie miasta, w których chcieliby odbyć staż lub praktyki. Udało się nam również skonfrontować te dane z opiniami i radami osób, które mieszkały w tych konkretnych miejscach. Z ich wypowiedzi dowiesz się, co może być najdroższe, ale także, w jaki sposób zaoszczędzić swoje pieniądze podczas stażu.

Oddajemy w Twoje ręce nasz raport całkowicie za darmo. Prosimy Cię tylko o jedno: kliknij w poniższy przycisk i podziel się informacją o naszym raporcie ze swoimi znajomymi na Facebooku, Twitterze Lub Google+.

Enjoy:)

Zobacz inny bezpłatny poradnik: Jak aplikować na staż w Europie - pobierz bezpłatny poradnik i sprawdź!

1 comment :

  1. David Brooks, on PBS' News Hour on the night of the Iowa caucuses was very direct and said, in reference to Joe Biden, Chris Dodd and Bill Richardson that the three of them would have been very competitive if the media had satellite trucks and reporters at their every appearance like they did for Hillary, Obama, Romney, etc.

    SEO executive pay

    ReplyDelete

UA-44028279-1