2014/06/15

Guestblogging

guestblogging feender.com
Cześć! Bardzo miło z Twojej strony, że zainteresowałeś się możliwością napisania dla nas artykułu.
Pamiętaj - tym czego poszukujemy są właśnie kompletne artykuły, a nie tytuły albo koncepty. Zanim go nam wyślesz, przejrzyj poniższy miniporadnik aby upewnić się, że z Twoim dziełem wszystko jest w porządku.
  • Staraj się być świeży i niepowtarzalny. Staramy się publikować ciekawe teksty które poruszają mało popularne tematy lub - jeszcze lepiej - mówią o tych które nam nawet nie przeszły przez myśl.
  • Każda praca musi być Twojego autorstwa. Doceniamy artykuły wysłane tylko i wyłącznie nam!
  • Staraj się opatrywać wszystko cytatami oraz linkować do oryginalnych źródeł. Nie chcielibyśmy mieć kłopotów z prawami autorskimi po publikacji Twojego tekstu.
  • Pamiętaj o chwytliwym tytule i - jeśli sobie tego życzysz - krótkiej notce osobowej.
  • Pamiętaj aby skupić się na odpowiednim temacie - rynku pracy, stażach, niedawnych wydarzeniach. Feender nie jest stroną o wszystkim - koncentruje się na pracy, praktykach i zatrudnieniu.
Formatowanie i wysyłanie
Zapisz swój tekst jako dokument wordowski - lub darmowy jego odpowiednik - i wyślij na adres contact@feender.com. Upewnij się, że zamieszczone w tekście linki są aktywne. Jeśli uważasz, że tekst potrzebuje obrazka lub dwóch - załącz je jako załączniki. Podczas formatowania tekstu warto pamiętać o:
  • Wyboldowaniu tytułu
  • Słowa kluczowe - staraj się pisać koncentrując na konkretnych słowach. Warto zamieścić je w tytule oraz pierwszym i ostatnim akapicie.
  • Uporządkuj swój tekstu używając śródtytułów
  • Linki - jedyne linki promocyjne jakie wolno Ci zamieścić to te wewnątrz Twojej notki osobowej. Sam tekst nie powinien ich zabierać. Jeśli chciałbyś jednak zamieścić w nim hiperłącza, dodaj adresy stron w nawiasach zaraz po słowach które powinny się nimi stać. Linki muszą być wyraźnie powiązane z tematem na który piszesz.
Korekta
Zastrzegamy sobie prawo do edytowania wszystkich nadesłanych postów. Drobne poprawki wprowadzimy od ręki, bez informowania Ciebie o tym. Czasami jednak możemy odesłać cały artykuł z adnotacją, że jest ciekawy - ale wymaga jeszcze odrobiny pracy.
Notka osobowa
Jeśli chcesz aby nasi czytelnicy wiedzieli kim jesteś, to nie mamy niczego przeciwko temu! Notka powinna składać się z 2-3 zdań. Możesz w niej pokazać szerszej publice swoje dzieła, linkując do swojego bloga, strony, profilu w mediach społecznościowych etc. Prosimy jednak abyś nie zamieszczał tam więcej niż dwóch linków. Notka musi być napisana w trzeciej osobie.

No comments :

Post a Comment

UA-44028279-1